| crezyzuzu a întrebat:

Buna:* am si eu o problema la messsad nu stiu ce s-a intamplat cu el dar cand vreau sa vb cu cine nu vad ce ii scriu acelei persoane si nici ce imi trimite ea, absolut nimic nu vad. si nu inteleg dc ...ma puteti ajuta careva :-s dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Da, e din cauza ca ti-a expirat windows-ul sau ca ai virusi foarte puternici. Singura cale de a scapa, este sa reinstalezi windows-ul, am avut si eu problema asta, si asta e o etapa minora, dupa sa vezi, ti se face desktop-ul albastru nu mai merge sa intrii in my computer sau altundeva, mai bine grabestete, pune daca ai vreun fisier important pe vreun cd/dvd sau stik, si reinstaleaza windows-ul

4 răspunsuri:
| DarkStarGW a răspuns:

Pai te-ai gandit ca e timpul sa reinstalezi windowsul poate ai virusi sau poate sa deteriorat windowsul eu il reinstalez oadata la 3-4 luni

| KefDeKef a răspuns:

Reinstaleaza messengerul (dupa ce il dezinstalezi).De preferat cea mai noua versiune.
Daca nu merge, reinstaleaza windows-ul si sigur va merge.Bft!

| ησηαмє a răspuns:

Am tecut de multe ori prin asta pe un id facea asa pe altul nu ar fi bine sa schimbi widawsu ca asa sigur sigur merge asta am facut eu de fiecare data mi-a fost greu sa schimb widowsu mereu mereu dar sper ca la tine sa nu se repetebig grin

| Bogdan_6967 a răspuns:

Se mai intampla.da un restart la pc, iar daca nici asa nu o sa mearga, atunci instaleaza messenger-ul din nou happy