| Cccccccccccccorina a întrebat:

Am sims 2 double deluxe si Sims 2 apartament life. Problema este ca vreau azi sa joc si cd-ul s.2 double este la vara mea iar codul il am acasa. cum pot sa fac ca atunci cand bag sims 2 ap.life imi cere disc nr.1. adica double.cum fac? repet, codurile le am la amn2.
FUNDITAA

2 răspunsuri:
| Dedelyna a răspuns:

Cum ai downloandat the sims?crying((

| MaLiNuTzA27TpU a răspuns:

Of e o situatie dificila dar eu stiu un cod pentru 50. 000 de bani asaca daca ai nevoie de el da-mi ceva si tuhappywinkingnuiasa ca sunt negociitoare happy big grin