| Daiana90 a întrebat:

am tot auzit o melodie in care e un barbat care vorbeste in franceza.melodia e vioaie e super faina, e ceva in genul melodiilor de pe kiss. e super faina, am auzit-o de vreo 2 ori si tot la ea ma gandesc.nu cred ca e veche, ca nu am mai auzito, numai acum recent.ma ajutati si pe mine va rog cu melodia, cum se numeste ca vreau sa o ascult.mersi mult:*:*

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

@ nimic special: "Et si tu n'existais pas" ti se pare voiaie? laughing) Mie mi se pare lenta si deprimanta tongue (Dar imi place.)

| OanaG a răspuns:

Stromae-Alors on dance asta e :X

| Nimic special a răspuns:

Joe Dassin - et si tu n`existais pas? astabig grin?

| Anonim_1434 a răspuns:

Krd ca asta e.la inceput e kamara.http://www.youtube.com/watch?v=-ynZIEJyBrg sukkes

| nmbhvfbgdhbv a răspuns:

Stromae-Alors on dance?hee hee