| Gabriela_Adriana_2000 a întrebat:

Buna, am un canal de yt Ada Vlog's si nu stiu cum sa-mi numesc abonatii! Va rog dati-mi niste idei! Multumesc♥️

2 răspunsuri:
| ioanaioanaa355673382 a răspuns:

Adisori, acadele, prietenasi, prieteni, amici. Depinde si ce content prezinti si pe ce este bazat. De exemplu daca e divertisment ii poti numi intr-un fel mai amuzant. Daca e de educatie, intr-un stil mai educativ. Sau pur si simplu le poti spune prieteni, familie sau sa folosesti o parte din numele tau. De exemplu cum e It`s Anca. Ea ii numesc broscuti sau ceva de genul asta fiindca o cheama Anca Broasca. Depinde si de ce fani ai si de varsta lor... Pe parcurs, daca continui, vor aparea de diferite varste si trebuie sa le placa si lor porecla sau cel putin asa cred eu.
Nu garantez ca tot ce am spus eu e adevarat, faci cum vrei, doar am vrut sa te ajut
Mult Succes

| Andreeiy a răspuns:

Didișori laughing)