| Flory_9244 a întrebat:

am un lg cookie fresh si aseara m-am uitat la el sa imi pun ceasul sa sune. happy. dupa aceea nu a mai mers touchscreenu deloc. nu l-am scapat, nu l-am udat, are folia de ecran pe el, il am cam de 3 luni si nu s-a mai intamplat. este decodat din reteaua vodafone dar a mers bine de cand il am. puteti sa-mi dati niste sfaturi va rog? big grin mersi :X si funda happy

Răspuns Câştigător
| romanaols a răspuns:

Si eu am exact la fel. Lg cookie fresh, pe Vodafone. Eu imi pun in fiecare saptamana. de scoala ceasul sa sune, dar nu mi s-a intamplat nimic. Mergi la Vodafone sau la magazinul de unde tiai luat telefonul si intreaba ce se poate face. Daca nu se poate nici cum, mergi la cineva care se pricepe cu telefoanele.

1 răspuns:
| Șușșș a răspuns:

1.Scoate bateria.
2.Bag`o la loc
3.Deschide telefonul
4. O sa mearga oh go on
5.Pa-pa big hug wave