| Luciii a întrebat:

Buna,
Am un stick de 8 gb.Intrebarea mea este : Ce as putea pune pe el infara de muzica si filme? Pot pune de exemplu.Internetul sau ceva? Pe mine m`ar interesa internetul.Se poate? Daca da, cum? Daca nu, ce altceva mai pot pune.
Multumesc anticipat.
Bye, bye

3 răspunsuri:
| Luciii explică:

Funda e Garantatawinking

| catalindanut a răspuns:

Daca te intrebi daca poti pune internetetul pe un stick inseamna ca nu stii ce este internetul...Internetul nu poate fi pus pe un stick, CD, DVD si nici in calculatorul tau(chiar daca zici ca poti filosi internetul pe calculator asta nu inseamna ca il ai in calculator tu ai un simplu browser pe care il folosesti sa accesezi internetul) oricine poate folosi internetul daca are acces la el insa nimeni nu il poate stoca

| catalindanut a răspuns:

Ai putea daca vrei sa copii toate fisierele existente pe internet da pentru asta ai avea nevoie de cteva miliarde de exobiti (daca nu stii ce sunt exobitii 1 Exobit=1000Terabiti si daca nu stii ce este un terabit 1 Terabit=1000 Gigabiti