| A_7260 a întrebat:

Buna:* Am un telefon samsung gt-s5560i. Pe langa faptul ca ma deranjeaza ca nu are teme si nu gasesc nici pe net, am observat ca imaginile de pe net, ii arata altfel interiorul. Exteriorul fiind acelasi( cum il am eu) dar meniul, interiorul este ca cel de la samsung s5230. Imi poate explica cineva de ce este asa? Multumesc. Scz categoria :* [ funda.]

2 răspunsuri:
| DerpyXD a răspuns:

Strange bani si cumpara altul in 234 ani o sa ai bani destui pentru un telefon nou.

| adri72 a răspuns:

Si eu sunt la fel de confuzsad.m-am uitat pe internet si am vazut interiorul(meniu etc) intr-un fel si in in magazine era altfel adica are meniu in patratele albastre etc.