| Cookiee9712 a întrebat:

am un telefon Vodafone smart 4 mini si nu stiu ce i-am facut. deci am bagat 2 melodii noi pe telefon si in muzica play apar doar astea doua melodii. Nu mai apar si celalalte, inainte apareau toate foldarele cu muzica.Cum le bag pe toate inapoi?

3 răspunsuri:
| bogdi22 a răspuns:

La fel mi-se intampla si mie, muzica play nu este un player bun iti recomand sa folosesti player-ul original al telefonului, acolo iti arata toate melodiile. telefonul nu are nimic e din cauza playerului google(muzica play)

| Cookiee9712 explică (pentru bogdi22):

Pai nu stiu ce si cum sa dau. poti sa imi explici putin mai clar?

| Alle02 a răspuns:

Nu iti merge doarece melodiile le ai in card, nu in memoria interna, daca erau in memoria interna iti apareau toate.