| bogdy1996 a întrebat:

Mi-am luat un telefon Vodafone smart mini si cand vreau sa descarc ceva de pe magazin play imi da eroare 403 si nu stiu ce sa fac
ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Nicu47 a răspuns:

Salut,o revenire la setarile din fabrica ar rezolva problema(acest proces sterge tot de pe telefon)

1 răspuns:
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Cum a spus si nycu1997 o revenire la setarile din fabrica sau daca ai cablu de date poti descarca de aici daca si dupa ce dai revenire la setarile initiale iti face asa: android.mob.org