| mihaiduru a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon nou - Vodafone smart mini - si am vrut sa incerc sa bag muzica de pe calculator pe el. Am bagat cablul usb in calculator, dar nu imi deschide nimica, ramane blocat in bara de start Found New Hardware MTP Device... ce este de facut? !

1 răspuns:
| jhonyboxing a răspuns:

Nprmal ar trebui sa vina cuu un CD telefonul, acolo gasesti driverii, instalezi driverii si ar trebui sa il recunoasca calculatorul, daca nu intra pe sietul lor oficial si descarca de acolo.