| SVD a întrebat:

Buna,am vazut mai demult un film cu mary kate sau ashley olsen...nu mai stiu daca juca in film doar una sau jucau amandoua.Erau mici, deci filmul este vechi.Ea se indragosteste de cineva si trec prin multe aventuri impreuna.Il stiti cumva? Imi amintesc si o faza cand fata se duce sa vada un apartament pentru tatal ei cred..fiindca parintii voiau sa divorteze.

1 răspuns:
| MyEssence a răspuns:

Pasaport catre Paris- daca vorbim despre acelasi filmbatting eyelashes