| Teeo a întrebat:

am vazut o imagine pe care scria " Iti mai amintesti cum ne-am cunoscut?". as vrea si eu ceva de genul asta. imagini pe care sa scrie ceva. sa le pot pune pe facebook.

2 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Depinde la ce te referi... poti sa editezi fotografii in asa fel incat sa scrie ceva pe ele. poti face asta si in paint-ul din windows, sau daca vrei cu un program, poti incerca photoshop sau GIMP(mai usor de folosit decat photoshop). stiu ca mai era o chestie, apareau niste chenare in poza, si cand dadeai cu mouse-ul pe ele, scria ceva, dar nu mai stiu cum se numeste chestia asta, am lapsus... sper ca ti-am putut fi de folos

| ChristinaLVU_6960 a răspuns:

Le poti copia de pe facebook sau le poti face uh ca sa fie originale