| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe Facebook,pe diferite pagini,poze cu fete, baieti si scria "da o nota fanului\fanei..cum fac asta? trimit ei poze si adminii pun pe pagina?

2 răspunsuri:
| Anonim37 a răspuns:

Ei pun poze pe wall si adminii le iau si le pun sau le distribuie happy

| Adda_5312 a răspuns:

Pai in general asa se intampla. Adminii diverselor pagini fac concursuri pe tema asta. Tot ce trebuie facut este doar sa trimiti o poza cu tine, iar adminul/admina le posteaza. Daca vrei sa participi la un concurs de acest fel, ar fi bine sa vorbesti mai intai cu admina in privat. Poate tot acolo se trimit si pozele, sau daca nu, pe e-mailul paginii ori adresa de mess. happy