| dydy1992 a întrebat:

Buna happy are cineva un cont de metin2 care nu il mai foloseste si care vrea sa il/o cresc eO? big grin Daca da dati-mi-l pe privat si vi-l voi ingriji eO si va voi creste lv'ul happy
(Funda)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, eu am big grin

| ßąßiiiiiiii a răspuns:

Da am eu un cont pe royal stars metin2 pentru tine. are lvl 83 si e ff ingrijit are sirius de 80 armura buna si toot piedrat +5 til dau daca vrei.Contacteaza-ma la id: andrutzza_lov3 si mai vorbim:*:* fonditza?big grin