| AnneRawr a întrebat:

As avea o intrebare. Am participat la concursul English my love de la Eurojunior acum in mai si pe site scrie ca am luat locul 1- medalie de aur. Nu stiti cum se acorda premiile? Toti participantii de pe locul 1 vor primi notebook sau ce se da?

2 răspunsuri:
| NirvanaE a răspuns:

Am luat si eu mai demult o medalie de aur la english my love si nu, n-am primit notebook, acelea sunt premii pentru eurojunior. eu am primit doar medalia

| AlyKuTza a răspuns:

Intra pe site-ul lor si citeste cand se acorda premiile si unde se acorda