| mada2003 a întrebat:

As avea si eu o intrebare.Stie cineva de pe ce site sau cum as putea scoate niste melodii de la vocea Romaniei de pe Protv.ro? Asa le-as putea scoate eu din youtube cantate de cantareti dar eu as vrea cantate de persoanele care vin la vocea Romaniei. M-ati putea ajuta? Multumesc

1 răspuns:
| boogdan91 a răspuns:

Cauti pe youtube sau pe site ul protv.ro cantecele respective, le descarci cu un program care poate sa faca asta, eventual le si convertesti in mp3.