| AbbeyDawn a întrebat:

As dori sa imi cumpar si eu cartela Frog dar nu stiu cat costa si de unde sa imi cumpar.Imi puteti da detalii despre aceasta cartela?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Achiziţionezi gratuit cartela frog din orice punct de vânzare COSMOTE
Numai acum beneficiezi de cele mai mici tarife de grup, în comunitatea frog, precum şi de acces la cea mai completă ofertă de comunicare disponibilă la o cartelă
Odată ce activezi cartela, vei primi 48 euro credit bonus, câte 1 euro credit bonus lunar timp de 48 de luni de la activare, la prima reîncărcare de minim 4 euro (4, 96 euro TVA inclus) din lună
Pentru a activa cartela, va trebui să efectuezi o reîncărcare de minim 4 euro credit, prin cartele valorice, reîncărcare electronică sau reîncărcare direct
http://www.cosmote.ro/......epaid.aspx

2 răspunsuri:
| DBlack a răspuns:

Te duci frumos la un magazin cosmote din oras, si o cumperi, este in jur de 25-30 ronhee hee. o sa iti spuna asistentul de la magazin mai multe happy

| Darius_9828 a răspuns:

Mnn in jur de 30 de lei