| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa imi fac o pagina pe facebook insa stiu ca este greu sa o cresc si ma intrebam daca voi nu aveti o pagina mare sa ma ajutati sa o cresc puppy dog eyes.
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| sandraanna86 a răspuns:

Nu dar poti cauta o pagina cu multe like-uri si am vazut ca unele pagini au concursuri iar premiul e publicitate la pagina

1 răspuns:
| SkaterGirl112 a răspuns:

Cauta la pagini din astea cu peste 10.000 likes care sa-ti faca publicitate big grin. Tu le dai un numar anume de like-uri sau sunt concursuri in care daca castigi iti face publicitate big grin. Bafta!