| LoV33333 a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu o micuta problemabig grin.Am telefon Samsung Galaxy Mini si nu stiu de ce mi s-a blocat camera foto si camera video. Daca stiti va rog sa imi spune-ti. Multumesc!

1 răspuns:
| WOLF9 a răspuns:

Si eu am tot Samsung galaxy mini dar nu mi s-a intamplat asa ceva thinking oricum uite ce faci iar daca nu merge asa mai bine te duci la un servicewinking. te duci la setari-confidentialitate-( cel mai bine e sa scoti cardul din telefon pentru o sa se reseteze tot ) si dai revenire la setarile din fabrikawinking multa bafta