| cristinutza20003 a întrebat:

Buna. As dori sa ma inscriu la o scoala de politie. Campina sau altundeva. Sunt interesata daca se dau bani pentru înscriere sau trebuie platit ceva bani. Adica nu sa mituiesc sa iau probele. Sunt interesata atunci când mergi sa te inscrii trebuie sa dai ceva bani la inscriere?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Din câte am înțeles nu e nevoie sa plătești taxa de înscriere pentru admitere cum e la facultăți.
Doar depui dosarul și nu cere vreo dovada de plata anexata la dosar.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sterge-ți tu singură mizeria de intrebare!

| Nirvanaaa a răspuns (pentru sierra1):

A întrebat probabil pentru ca la universități ca sa ne înscriem la examen și sa îl putem susține ni se percepe o taxa pe care trebuie sa o plătim ca sa putem sa depunem dosarul.

| isemilia a răspuns:

Nu stiu sa existe o astfel de taxa de admitere.