| Pau a întrebat:

As dori sa stiu ce parere aveti despre aceasta melodie si daca va place/displace cantaretul (motivul).
Dau fundita :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=R oFXbt2tfbU

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Daca vrei o parere sincera, mie nu imi place.
Si sa iti spun si de ce, in primul rand pentru ca la varsta mea nu mai ascult piese pe care aces copilas se screme sa le cante, nu mi se pare ca are voce, plus ca din cate am auzit, vazut despre el, e tare figurant.
Si nici nu are ceva piese frumoase, care sa compenseze vocea pe care nu o are.

| DAR2123 a răspuns:

Naspa!