| Dekar97 a întrebat:

As dori sa stiu cum se poate comanda de pe Intersport si daca mi-ati putea da un numar de telefon. Am inteles ca de pe site nu se poate comanda, este adevarat?

1 răspuns:
| MoodOptimizer a răspuns:

Momentan nu exista posibilitatea unei comenzi online pe site-ul Intersport, dar puteti comanda produsul/produsele care va intereseaza, accesand pagina de web: www.intersport.ro/ro/products si contactand ulterior cea mai apropiata locatie INTERSPORT.
Lista magazinelor o puteti vizualiza aici: http://www.intersport.ro/ro/stores