| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa va intreb daca ar merge sa imi iau pantaloni scurti cu cizme pana la genunchi si ciorapi licra >>negri:?... Ceva pareri?

Răspuns Câştigător
| RaluuTanana a răspuns:

In niciun caz. Sunt contra dres sau orice altceva + pantaloni scurti. happy
Poate ca cizmele ar merge, dar nu te-ar avantaja daca esti scunda. Daca esti inalta ti-ai pune in valoare picioarele.
E doar o parere. :*

1 răspuns:
| Elee a răspuns:

Nu prea cred pentru ca pantalonii scurti nu merg cu cizme pana in genunghi, poate cu niste chetute sau ceva...si ciorapii ar merge dar depinde de culorile pantalonilor si ghetelor. De ex. ar merge bine cu pantaloni albastri deschisi si ghete maroniu deschis mergwinking Sau cu pantaloni albastru inghisi si ghete ori maro deschis ori maro inchis happy. Sper ca te-am ajutat :*