| leony a întrebat:

Buna:*. As dori si eu niste idei sa il fac pe prietenul meu sa radabig grin...si sa ma iubeasca mai multlaughing

5 răspunsuri:
| ramona_5984 a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa-i demonstrezi ca tii la el sh el te va iubii mai multlove struck

| Diana5320 a răspuns:

Pai gandeste'te la niste lucruri haioase. de exemplu : iti mai aduci aminte cand... a facut?

| annna a răspuns:

Vorbeste foarte frumos cu el...suna l mai desbig grin

| EduardPaul94 a răspuns:

Draga daca tu esti prietena lui. atunci de ce sa il faci tu sa rada? din cate stiu el trebuie sa te faca pe tine. dar ca si idee povestestei de faze amuzante care ti s-au intamplat inainte sa-l cunosti... funda?; x...bft

| dydydodox a răspuns:

Bunawinking pai sa faci pe cineva sa rada inseamna sa faci ce ii place...sau ce i-ar placeawinking

Gandeste-te ce l-ar face sa rada sau macar sa ii placa ce faci.
a)fai o surpriza
b)fai un cadou care sa ii placa
c)mergeti la spectacole care sa va faca sa radeti
d)arata-i ceva foarte amuzant
e)jucati ceva joc amuzant si lasa-l pe el sa castige
Iar sa te iubeasca mai tare:
1) iubestel si tu
2)fa tu primul pas intotdeauna
3)nu il lasa sa te insele
4)nu iti arata gelozia
5)nu il insela
6)vorbiti mai mult
7)iesit impreuna la un suc, film etc
8)cel mai important...aratai ca te merita (ca il meriti) si iubitiva.

fundita? fundita? fundita? plzzz

sper ca ti-am putut fi de ajutor:*