| iuliaveronica a întrebat:

Peste cateva saptamani, prietenul meu implineste 18 ani si as dori daca stiti sa-mi spuneti ceva idei in ceea ce priveste cadoul, multumesc. astept happy

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Buna,depinde de preferintele lui, tu sti cel mai bine ce ii place.Eu iti dau cateva ideei.
Poti sa ii iei un ceas de mana,un tricou,un parfum care sti ca ii place,o bratara sau lant,plus poti sa ii faci o felicitare in care sa ii declari cat de mult il iubesti si sa ii urezi un calduros la multi ani.
Eu zic ca gestul conteaza,daca e din partea ta cred ca orice ii faci cadou ii va placea,variante sunt multe,in functie de cum iti permiti si cum vrea el. POti mai pe ocolite sa afli ce si-ar dori, sau poti sa ii dai diferite obiecte care sa ii aduca mereu aminte de tine, etc.
Eu zic asa dintre toate ca un ceas de mana e bun daca nu i-ai dat pana acum.Pt ca il poarta pe mana,e si practic si ii si aminteste de tine, ceasul il poate pastra mereu ca amintire.
Totusi, cred ca prezenta ta e cea mai importanta pentru el. happy

| iuliaveronica explică (pentru Đϋffγ):

MULTUMESC MULT PENTRU SFAT! pai sti eu i-am mai oferit bratari, lanturi sau ceas de mana. el se bucura, insa este pasionat mai mult de calculatoare, face tot felul de boxe din sticle de plastic chiar tongue si ma gandeam sa-i fac un cadou ca sa-l reprezinte sau ceva mai traznit tongue. Imi spunea intr-un timp de ceva boxe cu LCD, daca aveti ceva idei va rog exprimativi-le, astept si niste pareri de la baieti, FUNDA happy

3 răspunsuri:
| iuliaveronica explică:

Nu cred ca l-ar incanta!

| baal24 a răspuns (pentru iuliaveronica):

Ba eu sunt sigur ca da