| Stoian_Cristina_1990 a întrebat:

Buna as dori si eu site-ul celor mai frumoase metine private romanesti! Sa se organizeze OX-uri si alte evente!

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Drguta,daca chiar esti nascuta in 90 happy
Si joci metine romnesti ma lasi rece, da-mi idd tau in privat si. iti voi explica eu tie mai multe lucruri, iti voi deschide ochii happy in multe sensuri (sunt un gammer inrait)

| Alexaaandraaa a răspuns:

1. Metin2 TDL
2. Metin2 Arena
3. Metin2 GX
4. Metin2 Fun
5. Xpub Metin2

| EuDOarSieu a răspuns:

Buna Cristina. Iti pot recomanda eu un mt frumos, Metin2fun, este romanesc dar este o problema. GM inactiv, deci nu sunt evente si nici OX-uri

| matza111234 a răspuns:

Intra pe acest server sunt event-uri in fiecare seara ox Gm prietenosi te asteptam.
http://www.metin2cityofdead.com/