| siquic a întrebat:

BUNA! As vrea niste nume dragute de Yahoo si sa aiba legatura cu numele meu,, Nicoleta" ( cu prescurtari )

FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| SLS a răspuns:

Prescurtari:Nicole,Nikki,Nico
nico.nicoleta
nikki.nicoleta@yahoo.com
nicole.nikki
nicole.nico
nico si atat
nicoletuta bolunduta
nicoletuta scumpituta
nicoleta.frumusicuta.scumpicuta.
scumpicuta.nicoletuta

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca: nicole_nikki

| dorin1990 a răspuns:

Nico_dragutza
nicole.cherry
nicoleta_capshunica
nico.bombonica
de astea ceva de genu.bafta

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Nicolle,Nico,Letty,Nety...

| navinia a răspuns:

Pai daca vrei pune-ti numele tau sau daca nu niste prescurtari mai dragute asa cum ai cerut!
de exemplu nicoleta-violeta,nicolina,nicoll,nini,mimi,nicoluta,nicolusca,nicovio,nicolio,nicolina,nicoflore,nicosore,nicolete-margarete! sau daca nu poti pune nume fals care doar sa fie apropiat de numele nicoleta! lili,mimi,nini,vivi,sisi,rochi,titi,miki,simi,sendi,linzi,ruinzi,bibi,sabi,seli,uemi, temi, deni, leni, uendi etc! daca ti-a placut ma bucur daca nu asta e! fundita? te rog!

| lairon a răspuns:

Niko nikol nici cam atat

| stefano200 a răspuns:

Nico nicole nic nici funda? cu k la nici si nic

| stefan93Eu a răspuns:

Nico.cap.de.mort@yahoo.com

| oananicolae a răspuns:

Nyco. nicole. nicoletta?