| justme0077777777 a întrebat:

Buna! As vrea pareri despre profesorii din liceele Zinca Golescu din Pitesti si Iulia Zamfirescu din Mioveni (pe profilul Stiinte ale naturii). Evident daca sunteti, ati fost sau aveti persoane cunoscute in aceste licee

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Profesorii sunt foarte buni pentru toti copii care invata si foarte rai, pentru puturosi.
Acum depinde de tine, cat esti dispus sa inveti ca sa convingi profesorii sa fie buni cu tine!