| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa aflu mai multe despre trupa japoneza Ikimono Gakari ii stiu de la Naruto Shippuden.Merci mult si indeed fundita:*:*:*scuze >categoria:"

Răspuns Câştigător
| LostHappiness a răspuns:

Trupa este una de si-pop-rock care a debutat în 1998. Trupa a fost formata in Prefectura Kanagawa, în februarie 1999 de către Hotaka Yamashita şi Yoshiki Mizuno, şi s-au alăturat mai târziu a fost de a vocalistului Kiyoe Yoshioka în luna decembrie a aceluiaşi an.

Gasesti mai multe aici http://translate.google.ro/....../translate
Daca nu merge link-ul cauti pe Google pagina de pe Wikipedia a lor si dar la traducere ^_^ Sper ca te-am ajutat. Bye :)

1 răspuns: