| Andreyutza29 a întrebat:

As vrea sa dau la liceul Octav Onicescu la mate-info.Ce parere aveti? E greu? Si totodata vreau la mate-info intesiv informatica.Dau FUNDA!

1 răspuns:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Dupa parerea mea orice liceu de mate-info e greu, deoarece nu mi-a placut niciodata matematica. Daca te descurci la matematica foarte bine si iti place, te sfatuiesc sa te inscri la liceul acesta, daca consideri ca nu esti genul care sa isi petreaca timpul tocind, nu are rost sa te chinui in liceul respectiv.