| stefyrosi a întrebat:

Buna as vrea sa imi caut si eu o gagica pentru o relatie de lunga durata cine ar vrea sa fie cu mine sa imi lase un mesaj aici pe site-ul asta cine este din Intorsura Buzaului

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

TPU nu este site de matrimoniale
cauta aici:http://ecupidon.ro/......search.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaa! da tu nu vezi ce fata de beat ai?
big grin, parca esti boschetar!laughing))))ehe...cautai o pitzi pe masura ta.rolling on the floori-auzi... ce tantalau.
p. s. ai o fata de rata ploata!rolling on the floor)))rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Yuji a răspuns:

Ti-o dau pe-a mea.

| whoever a răspuns:

rolling on the floor)) 'vreau sa-mi fac o prietena da nu gasesc... toate fetele sa apeleze la mine' laughing scuze dar nu m-am putut abtine... omule esti de rasu lumii fara suparare

| stefyrosi explică:

Multumesc la fel mah la toti care au vb urat... uitati-va la voi si dupa aia uitati-va la altii...deci gura mica bine?