| SunHi a întrebat:

Buna as vrea sa-mi fac un jurnal pe calculator sa aiba parola sa pot pun poze in el sa scriu si chesti de genu si as vrea sa ma ajutati. Daca stiti voi vreun jurnal de acesta pe care il pot descarca sva rog lasati link-ul. P.S. daca se poate sa nu fie un trial version Dau FUNDA promit!

1 răspuns:
| d2i2n2 a răspuns:

Pentru a face un jurnal pur si simplu creezi un folder pe care-l poti denumi "Jurnal" ori orice alt nume, in acel folder creezi fisiere din World pad, fiecare sa aiba data lui, exemplu "29.07.2011" unde fiecare fisier sa aiba o zi a lui, asa o sa-ti fie mai usor de identificat.

Iti recomand daca ai o familie numeroasa sa arhivezi acel continut cu parola, sa nu ti pe desktop acel jurnal, in cazul in care pierzi sistemul de operare se pierde, al poti stoca in disk D ori E de exemplu cu shortcut pe desktop.
Funda? :*