| allina_8760 a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu ce parere aveti despre Birlad. Vreau sa-mi continui studiile la un colegiu de acolo, dar as vrea sa stiu cum e orasul si ce fel de conditii si oameni sunt acolo? e important si desigur fundita la cea mai concreta parere.

1 răspuns:
| LunguAlexandru a răspuns:

E un oras destul de uratel, parerea mea whistling si din cate am auzit :-s... si iti dai seama ca ai sa cunosti tot felul de oameni... Nu te sfatuiesc sa faci studiile acolo, ii nasol :-s mai bine faci la Iasi.