| iuliaaaerim a întrebat:

as vrea sa stiu daca este cineva pe aici care are telefon htc incredible S. http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:0&tx=124&ty=116. daca da as avea doua intrebari: 1. de cat timp il aveti? 2. vi s-a "upgrade-at" telefonul? 3. daca da, in cat timp de cand il aveti in posesie? eu il am de vreo 3 saptamani. sunt foarte multumita de el dar o prietena de-a mea si. a cumparat inaintea mea, iar dupa aproximativ o luna a avut loc upgrade-ul, la mine nu a avut loc inca dar astept in continuare. daca ma poate ajuta cineva funda

1 răspuns:
| bestkid a răspuns:

Up-ul are loc doar daca e setat din el dinainte sa se auto-upgrade.