| anamariarebela a întrebat:

As vrea sa stiu si yoo cum sa imi conving parintii sa imi mai fac o gaura in ureche.Va rog sa ma ajutati! fundita...

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Hai sa-ti spun parerea mea Anamaria : Oricite gauri in urechi ti-ai face baietii nu te vor iubi nici mai mult nici mai putin! Cei ce te iubesc te vor iubi asa cum esti, pentru ceea ce esti si nu pentru gauri in urechi!
Iesim in evidenta pozitiv sau negativ prin inteligenta, educatie, pregatire, comportament, modul in care ne imbracam, etc.
Tie iti place un baiat pentru ca poarta sa nu cozoroc, are sau nu blugi, are sau nu ochelari de soare, etc?
Eu cred ca ar trebui sa-ti definesti un set de valori si principii pe care sa le respecti si dupa care sa-ti coordonezi viata!
Iti dorec multa intelepciune Anamaria!

6 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Nici eu n-am voielaughing, zice el"ce mai tata, ai sa ajungi sa arati ca aia acre se mananca intre ei, canibali!".
Intr-o zi am sa vin acasa cu gaura facut-o si oricum la mine n-are cum sa observe ca am parul lung.
Cel mai bine ar fi sa renunti la idee, daca ai parintii severi!

Bafta.

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Buna!

Adu-le argumente bune, fi convingatoare, zi-le ca altii cer de la parintii lor lucruri mult mai majore, cum ar fi tatuaje, etc.
Spune-le ca tu nu vrei decat o gaura in ureche.

Arata-le cati oameni mai au:

http://sfaturi.eva.ro/......-4837.html

Sper sa reusesti sa-i convingi.
Multa bafta iti doresc!

| davidwarner a răspuns:

Acum daca ti-o faci nu au ce sa mai zica... O prietena si-a dat 4-5 gauri cu cercelul in ureche singura. Deci succes!

| D7 a răspuns:

Arunca-ti la gunoi un cercel cu surub, si le zici ca pe cel ramas nu-l mai poti purta decat cu o alta gaura rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici pe me nu ma lasa tata dar mi-am facut gaura sj dupa aia m-am dus la el sj i-am aratat sj na mai zis nik...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti si dupa ii arati rolling on the floor)