| Dizzydizz a întrebat:

As vrea sa stiu
:V-ar placedaca a-ti avea iubitul, iubita in aceeasi clasA?

Răspuns Câştigător
| DacaTuSpui a răspuns:

Pai in timpul relatiei ar fi foarte frumos. Am putea sta in aceiasi banca, am petrece mult mai mult timp impreuna, dar totusi, parca ce`i prea mult stricahee hee. Atunci cand te desparti de el, e foarte urat, il vezi in fiecare zi, 6 ore sau mai mult si e destul de greu. In plus nu poti sa fi suparata pe el, cand il vezi asa aproape de tine. Nu stiu, mi-ar placea, dar in acelasi timp ar fi putin ciudatbig grin.

3 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

De placut probabil ca mi-ar fi placut (doar ar fi iubitul meu, nu?). dar nu cred ca este asa de indicat. Daca relatia s-ar termina prost ar aparea tot felul de discutii prin clasa si barfe care in realitate nu au nicun strop de adevar. In orice caz dragostea are propiile reguli pe care oricat de mult ai vrea tu sa le eviti (in cazul de fata sa te indragostesti de un baiat/fata din clasa) nu vei reusi. happy

| Mao a răspuns:

Da, mi-ar placea, atat timp cat stiu ca nu ar urma o despartire, atunci suferi mult mai mult, vazandu-l/vazand-o in fiecare zi, fiecare ora, fiecare moment. Doare foarte tare. :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu prea mi-ar fi placuth, adica e iubitul meu si imi place, dar ar fi cam "boring" trebuie s mai fiu si sg cateodatha nu doar cu elchatterbox am timp destul acasa pentru el big grin