| EuAndreea a întrebat:

Buna,as vrea sa va rog ceva! Am nevoie de idei pentru un nume de firma,ceva gen "storyland"(acesta este luat.Puteti sa mai adaugati ceva pe langa el.)Firma se va ocupa cu inchirieri de costume de carnaval,personaje din desenele animate,personaje istorice, halloween, tot pachetul. Vreau sa fie ceva destul de sugestiv.Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Ionutzu0077 a răspuns:

Nu stiu daca e asa potrivit dar sper sa iti placa big grin "fantasy costumes" altu nu-mi vine pe monet cand mai am altele o sa iti spun big grin.