| MissAvocado a întrebat:

As vrea sa vad diseara filmul Catacombs (http://www.cinemarx.ro/filme/Catacombs-Catacombe-286512. html). Daca ati vazut acest film mi-l recomandati? e 16+ si eu am aproape 14 :)... as mai vreau sa stiu daca sunt faze foarte horror care m-ar putea speria de tare si daca dupa film o sa raman cu sechele adica sa-mi fie frica sa fiu singura acasa sau de genu...

1 răspuns:
| notsoslimshady a răspuns:

Mie sincer mi se pare un film de rahat.Cu o poveste si mai de rahat.eu zic ca nu ai de ce sa te uiti. daca vrei ceva horror cauta ceva cu o poveste mai interesanta.sunt o groaza de filme bune horror. google! si nu cred ca are faze prea infricosetoare, fiindca e de la producatorul de la saw care nu e infricosetor, e sadic si cinic.