| Miinniiee a întrebat:

Buna!

As vrea si eu sa stiu, de ce cand intru in movie maker sa editez un filmulet, nu pot sa il editez, adica scrie ca nu-l suporta.
Am descarcat si sony vegas, si nu merge.
Ce as putea face sa pot sa il editez? big grin
Poate exista un program mai bun.sau, daca exista ceva online.
Dau fundita :*!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Da click dreapta pe filmuletul tau si ->proprietati ->aici in prima linie spune-mi ce format este filmul tau! Filmul trebuie convertit in fisier suportat de Movie Maker s-au Sony Vegas. (foloseste functia ->Raspunde)