| TAzOVsKY a întrebat:

as vrea un program bun de modificat poze, dar in special ma intereseaza ca sa pot pune doua fotografii in aceeasi fotografie, dar sa fie ceva asa mai cu efecte. V-as fi recunoscator...

2 răspunsuri:
| Denniissa a răspuns:

PHOTOSCAPE. Poti sa pui doua fotografii intr-una daca intri la "PAGE". Si gasesti acolo mai multe modalitatsi de poze :*

| Ramona_7954 a răspuns:

Buna...eu iti recomand Photoscape 3.5 este cel mai bun;)...il poti dawnloada de aici http://www.photoscape.org/ps/main/download.php. funda? :o3