| EuSiCuMine a întrebat:

as vreau si eu niste nume misto pentru hi5. Cine imi da cele mai multe si mai misto nume primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Duudy a răspuns:

BlackRainbOw, BlackPearl

ZambeteIntr-oPastila

BomboaneColorate

Funkylicious Babe.

pAsTiLuTe.CoLoRaTe cE.dRoG.cIuDaT

Ŧгєคк ήάмє, bugs bunny is a killer, Acetona, PastaDeDintiMentolata, ZanaDintisorNuEviaipi, AlaBalaPortocala, SucSpraitAcidulat, lalalaSeFaceSpuma-nCadaTa, SoarelaSpuneProstii, SupermanSeCredeEu rolling on the floor
Zambet orizontal

Copchil crizat de lume invidiat

Singurul meu defect e ca sunt perfect

CuriousGirl

IngerashCuBombonele

profil de criza

gripa porcosa

traim in Romania si asta ne opcupa tot numele laughing

TheOriginalUser, Pufulete tozic, Funcky Lucious Active BeiiBii, BomboaneColorate, 80 de nuante de alb, Funky Pill, pAsTiLuTe.CoLoRaTe cE.dRoG.cIuDaT
Cred ca ajungbig grin
Sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

1 ea` e bbăă Zăppăcita
2 No name
3.Nu port Nume
4.Cocalarii` si pitipoancele` se holbeaza la numele meu de hi5
5 Nu intra e privat`
6. Aaa (sau litera cu care incepe numele tau) de la (numele tau)
7.Litera cu care incepe numele tau:A, B, C.laughing

si nu mai stiu

| DeliciOaSaTaa a răspuns:

Zappaliki K Lipyki

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DroguletzuDolke, MissÐråGuTzÝKä [ altkva nup may shtyu... dar sper s t ajuthe :p ]

| deea_8247 a răspuns:

.ιиѕιde yøur hє∂Яt
2. ρЯíи¢ėšš Døℓℓ
3.Suflet de copil
4.♥Copil♥ tembel♥fericit♥in♥lumea♥lui♥
5.●c i u d i x
6.●βέiiiβiii♥
7.ßå®ßïë ßruneTe
8. pitica☻ Maxim am spus
9. ρaρυѕнa :χ
10.ςє тє нσℓвєzι вa ρє нι5`υ мєυ
11.×SupradozaDeVise×
12.ღ a§Τa mﻵca ஐ
13. dέlﻵcﻵoUs§ღ◕ღ
14. βðмb๏ηí¢ǻǻ; x
15.♪ ¡´m ŧђέ gђσsŧ σƒ уσυя ðяέam♪
16. đОūă_ρūŋċŧę_x.
17.Ĺ๏ℓℓiρ๏ρ Ðєℓiçi๏υs♥
18.●¥øü 'яє мч όьŝєŝŝľόή
19.ZambeteIntr-oPastila
20. L-am **** pe Cocolino băăă xD♥

| 2631236 a răspuns:

ZzApPaCkItA; Zappaliki K Lipyki; Ranesc neincetat dar iubesc kurat; Am FitZe si TuPpEu AsStA e TaLeNttU MeU; Ys Mika si vErsSaTa De ZdReNtZe InViDiAtA; poate te ajuta tonguetongue