| love_3630 a întrebat:

ascul mult muzica trupei 3oh! 3 acum au o piesa noua cu katy perry si cam tot despre trupa asta dar nu stiu cum se citeste 3oh! 3.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

@adymafiotul cred ca tu esti un mare,, fan''.
Este adevarat, melodia a aparut la sfarsitul lui 2008, in noiembrie. Dar a aparut pe piata si la TV prin vara lui 2009, in iulie. Asta s`a intamplat deoarece nu a aparut pe piata!
Si daca tu ai ascultat`o pe Music Channel scrie : Maked in 2008.
Si la premiere pentru 1 Chart (pe acelasi program) fata aia care vorbeste si clasifica locurile pentru cantece a zis ca cantecul a fost facut in noiembrie 2008, si a aparut pe piata si la TV in iulie 2009.
Si daca tu l`ai vazut mai devreme de acum, ce problema ai cu aceasta intrebare. Tu nu respecti numele site`ului. TOTI PENTRU UNU!
3=three
oh
3=three. Acel,,!'' a aparut pentru a,, infrumuseta'' numele.
Deci : three-oh-three
Katy Perry e foarte draguta in videoclip si foarte...,, hot'', mai ales cand canta ea singura langa fantana aia.Si videoclipul e super, cantecul e preferatul meu! Cantecul se numeste,, Starstrukk''.

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Three-oh-three, 303-prefixul oraşului Boulder, Colorado, locul lor de baştină, vezi mai multe aici http://en.wikipedia.org/wiki/3OH! 3

| Ionutzsa a răspuns:

3OH! 3 (pronounced "three-oh-three") tongue

| adi4ever a răspuns:

Scuza-ma sa iti zic dar eu fiind fan katy perry melodia e de pe la sf anului 2008laughing observ cat de fan/a a acestei trupe estilaughing

| adi4ever a răspuns:

@AnA_SwEeT_CaNdY tu astepti sa apara pe piata laughing la 2 zile de la inregistrarea videoclipului a aparut pe net asa ca te rog informeaza-te inainte sa vb la fel ca si melodia This Is It a lu Michael Jackson a aparut pe net inainte sa fie lansata oficial