| scump3tea a întrebat:

ati privit si voi serialul din sa te prezint parintilor cand fata a murit, eu da l-am privit pe net? Ei nu asta e problema am o intrebare.La sfirsitul episodului scrietongueersonajele si intimplarile, pe care se bazeaza aceasta poveste sint fictive.
Pai asta ce inseamna ca nu e reala povestea?

Răspuns Câştigător
| FlOwErPoWeR a răspuns:

Aceste emisiuni sunt bazate pe niste povesti care s-ar putea intampla in viata reala. acestor persoane nu li s-a intamplat cu adevarat aceste lucruri. sunt actori.
eu cred ca emisiunile astea sunt ca sa invete oamenii cum sa procedeze in astfel de situatii.

4 răspunsuri:
| SloOpY a răspuns:

Exact, sunt niste seriale create de elevi sau actori

| KissPisy99 a răspuns:

Cam da.inseamna ca acele persoane au jucat in rolul unor persoane (adica ca in filme sau ca la teatru )pe baza unor intamplari mai mult sau mai putin reale...P.S. Unele emisiuni ofera bani oamenilor ca sa joace in rolul lui cutare... Sper ca te-am lamurit.
P.S.imi zici si mie linkul sa vad acel episod...l-am ratat.Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povestea se poate intampla in realitate,iar prin intermediul emisiunii respective sunt ecranizate povesti inspirate din realitate. happy
"Personajele si intamplarile pe care se bazeaza aceasta poveste sunt fictive."
Personajele sunt actori,deci sunt fictive la urma urmelor.
Intamplarile sunt si ele fictive, pentru ca fata respectiva nu a murit, cei doi nu sunt impreuna si multe altele.

| KoKo56 a răspuns:

WTF?!?!? super da si mie plzzz linq s vad si ew