| AlinaAlyRose a întrebat:

Buna, ati putea sa ma ajutati cu niste experiente la liceu si, daca ati putea sa imi spuneti, la profilul Stiinte Ale Naturii ce materi se fac si cate ore pe saptamana din acea materie?
An mai pus o data aceste intrebari dar nu am primit raspunsuri concrete! Nu ma intereseaza faptul ca fiecare profesor e diferit, ma intereseaza doar cum a fost la voi! Multumesc anticipat, funda XD

1 răspuns:
| Anonima1t a răspuns:

In a 9-a faci:
-2 ore informatica(programare)
-1 ora TIC(tehnologia informatiei si comunicarii), inveti cum sa tii mausul in mana, cum sa inchizi/deschizi calculatorul, etc.
-4 ore de mate
-4 ore de romana
-3 ore de fizica
-2 ore de chimie
-muzica si desen o data pe saptamana
-1 ora de geografie
-1 ora de istorie
-1 ora de sport
-1 ora de religie
-1 ora de logica
-2 ore de biologie
-2 ore de engleza
-2 ore de franceza
-1 ora de optional(depinde de scoala ce vei face, eu fac biologie)
-1 ora de dirigentie
Funda? :*