| RamonaGabriela13 a întrebat:

Avea astazi cineva la scoala o aplicatie pe telefon care inregistra tot ce spun cei din jur si apoi parca ar fi scos alvin aceleasi sunete. Stiti cumva de unde pot sa descarc aplicatia?

Răspuns Câştigător
| Muffin129 a răspuns:

Am si eu aplicatia asta pe mobil, dar sa stii ca e doar pentru andoid, dar daca ai andoid, o poti descarca de pe google play(fostul andoid market)winking. sunt mai multe aplicatii de genul asta, de exemplu talking tom, talking ben etc

4 răspunsuri:
| Muffin129 a răspuns:

Android, scuzebig grin *

| HPPJATO a răspuns:

Cred ca colegul tau avea telefon cu sistem Android.Pentru ca numai Android-urile pot avea asa ceva.

| Krystinutza23 a răspuns:

Roag-o pe acea persoana sa iti trimita aplicatia prin bluetooth.

| NeedYouMore a răspuns:

Android :d