| anonim_4396 a întrebat:

Buna ^ ^
Baietii, va plac fetele care rosesc? Stiu ca sunt putine, dar...
Si inca ceva, unii baieti sunt atrasi de fetele inocente...De ce?
FUNDA :*

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Poveste lunga... daca vrei mai multe detalii da-mi un mesaj pe privat cu idd-ul taukiss iti voi explica eu mai multe.

| AshuraElric a răspuns:

Majoritatea baietilor sunt atrasi de fetele inocente (care rosesc)...pentru ca simt nevoia sa le protejeze, si considera ca e mai draguta o tipa timida decat un extrem de sociabila. O fata timida nu va vorbi niciodata despre ea atat de mult cat iti doresti tu, si baietilor le face placere sa descopere treptat ce o face fericita.Cred ca astea ar putea fi unele dintre motivele pentru care o fata inocenta este mai apreciata.
Evident, asta este doar parerea mea...conteaza mai mult raspunsurile lor.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Baietii rai sunt atrasi de fetele cuminti, iar baietii buni de fetele rele.