| Momo_4574 a întrebat:

Bara de sus atunci cand intri pe internet, (bine eu intru pe FIREFOX) a disparut, ma refer de fapt la bara de dat ianinte si inapoi. Pe ce trebuie sa apas sau ce trebuie sa fac ca sa apara inapoi? Multumesc big grin

4 răspunsuri:
| didu_5680 a răspuns:

"Bara de dat inainte si inapoi" se numeste "Bara de navigare"winking. Da click dreapta pe locul in care trebuia sa fie bara (o sa iti apara o mica lista: "Bara meniului", "Bara de navigare", "Bara pentru semne de carte") si bifeaza "Bara de navigare".winking

| SeNyS a răspuns:

Apasa F11, si gata!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu`mi apare acea mica lista ce pot face? Va rog ziceti`i.Multumesc!love struck

| dreamcatcher a răspuns:

Ma indoiesc ca nu ai gasit bara de navigatie pana acum, dar asa, sa stii pe viitor. Dai F10, si iti apar: file, edit, view etc. Dai view si selectezi toolbars, apoi menu bar, navigation bar etc.Ai sters astea din greseala probabil.