| Roooxaneeelllll a întrebat:

Buna cand apare urmatorul catalog la lady's?

5 răspunsuri:
| Analy a răspuns:

Ultimul catalog apare pe data de 01. 01. 2012

| Analy a răspuns:

2011 pardon

| ella_7881 a răspuns:

Buna onutza eu sun coordonator lady; s... o sa apara cat de curand. daca dorestii sa te inscrii ca reprezentant add ella_angel_016

| crina27 a răspuns:

Maria cum sa apara in 2012? Eu sunt reprezentant lasy's si nu mi-ar conveni sa am acelasi catalog timp de un an, persoanele ar fi plictisite de acelasi pret si aceliasi produse, deci comenzile vor fi egale cu 0.

| larisuka_1316 a răspuns:

Doamne,ar fi foarte naspa daca apare abia atunci...ar fi clienti 0.nare cum, normal ar trebui in fiecare luna.