| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* cand era mai mica ma jucam un joc Shrek thinking cu pisica aceea portocalie care trebuie sa ajunga nu stiu unde thinking gen sareai pe dulapuri, mergeai pe ala de aerisire laughing ca numai stiu cum se numestelaughing. Stiti cumva de unde pot lua jocul?

Răspuns Câştigător
| YTwatchdog a răspuns:

Shrek 2 the game jucai si ca magarus si ca shrek si ca motanul ancalcat...an shrek 3 poti juca ca fiona

primesc funda?

2 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Uitati despre jocul asta ma refer eu http://games.softpedia.com/......14766.html si nu stiu de unde il pot downloada dar tot jocul.Multumesc

| Lion_9677 a răspuns:

Xplor