| Andreutzzyk a întrebat:

Buna cand incepe iar Iubire si onoare? la ce ora?

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Iubire si onoare incepe pe 10 ianuarie la ora 20:30! de fapt la aceeasi ora! fundita? uite ca sa te convingi: http://iubiresionoare.acasatv.ro/

6 răspunsuri:
| Pyssaa a răspuns:

Salui "Iubire si Onoare" incepe pe 10 ianuarie 01. 2011 adica luni seara la ora 8 jumatate 8:30. Este o telenovela foarte frumoasa pana cand incepe filmul poti urmari episoadele din urma daca nu le-ai vazut pe http://iubiresionoare.acasatv.ro/. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor.Crezi ca merit fundita? Te las pe tine sa decizi!
bye bye
Pupici

| Catta a răspuns:

Pe 10 iaunuarie la ora 20:30 pe acasa tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 10 ianuarie asa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 10 ianuarie la 20 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire si onoare incepe din nou pe 24 ianuarie la aceeasi ora adica 20:30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce ora ancepe